بهینه سازی موتورهای جستجو

شاید برای شما جالب باشد بدانید که بیش از ۷۰ درصد کاربرانی که موضوعی را در موتورهای جستجوگر سرچ می کنند یکی از ۵ لینک اولی که در صفحه اول نتایج ظاهر می گردد را انتخاب می نمایند و این نشان دهنده آن است که اگر شما بتوانید در رتبه بندی های موتورهای جستجوگر وب سایت خود را به یکی از رتبه های اول در صفحه نتایج جستجوها برسانید خواهید توانست ترافیک زیادی را برای وب سایت خود جذب نمایید و مشتریان زیادی برای تجارت خود جذب کنید. به خاطر داشته باشد که بهترین و موثر ترین روش بازاریابی دیجیتال استفاده از سئو است که می تواند بیشترین تعداد کاربران و بیشترین میزان سود را برای تجارت شما به همراه داشته باشدکسب و کار خود را یک سطح بالاتر ببرید

ما کاری می کنیم که هر بار کاربران عبارت مرتبط با موضوع وب سایت شما را جستجو می کنند، وب سایت شما بالاتر از همه وب سایت ها در صفحه نتایج جستجو های موتورهای جستجوگر مثل گوگل، یاهو و بینگ برای کاربران نمایش داده شود.تحلیل و آنالیز وب سایت

ساختار سایت در سئو بسیار مهم میباشد. ما پس از انالیز وب سایت شما علاوه بر سئو کردن وب سایت شما. بیزنس شما را نیز بهینه خواهیم کرد.


بهینه سازی تک به تک صفحات

تک تک صفحات وب سایت باید به صورت اصولی طراحی شوند تا نتیجه ی دلخواه بدست اید. و ما اینکار را انجام خواهیم داد. برای مثال: باید در هر صفحه از وب سایت یک الی سه کلیدواژه اصلی داشته باشید نه بیشتر، دوم آنکه باید سعی کنید که کلیدواژه ها را به طور معقول و منطقی در محتوای خود بگنجانید و نباید آنها را به زور در محتوا جای دهید، سوم آنکه در گذشته توصیه می شد که محتواها متنی ۲۵۰ تا ۳۰۰ کلمه را شامل شوند اما امروزه برسی ها نشان داده است که محتواهایی که دارا ی ۱۰۰۰ کلمه یا بیشتر هستند از لحاظ سئو ارزش بیشتری دارند، پس شما باید سعی کنید که محتواهایی با بیش از ۱۰۰۰ کلمه ایجاد نمایید و کسرت کلیدوازه ها درون آنها را ۱تا ۳ درصد تعیین کنید. دقت داشته باشید که برای افزودن کلیدواژه های مد نظر خود به وب سایت باید محتواهای متعددی ایجاد کنید تا بتوانند تمامی کلیدواژه های مد نظر شما را پوشش دهند.
ایجاد نقشه سایت برای یک سایت بسیار ضروری است. وجود نقشه سایت به موتورهای جستجوگر کمک می کند که بتوانند وب سایت شما را به راحتی ایندکس گذاری نمایند و هیچ یک از صفحات وب سایت شما از دید آنها مخفی نماند. دقت داشته باشید که هم نقشه سایت XML ایجاد کنید و هم نقشه سایت HTML، زیرا وجود هردوی این نقشه سایت ها برای وب سایت ضروری است.تمام موارد ذکر شده نمونه هایی هستند که فقط متخصصان از ان با خبرند. پس امر سئو را به ما که متخصص این کار هستیم بسپارید.
چه کاری انجام می دهیم

سئو کردن وب سایت نیاز و به صرف وقت زیادی دارد و علاوه بر این نیازمند آن است که صاحبان وب سایت ها صبر کنند تا ترفندهایی که برای سئو وب سایت به کار گرفته اند نتیجه دهد و نتایج آن را مشاهده کنند و هر بار مجددا آن را بهبود دهند تا به نتایج بهتری دست یابند. یادگیری روش های سئو کردن یک وب سایت کار مشکل و پیچیده ایی است پس این کار مهم را به ما بسپارید


ساخت کلیدواژه ها

استفاده صحیح از کلیدواژه ها و عبارات کلیدی در محتوای یک وب سایت یکی از اصلی ترین و تاثیر گذار ترین پارامترهای رتبه بندی می باشد.

بهینه سازی

هینه سازی موتور جستجو فرآیندی است که هیچ وقت تمام نمی شود و تکنیک های زیادی برای بهتر کردن رتبه سایت وجود دارد ولی پیاده سازی همه آنها مشکل است.

ساخت لینک

شما باید به صورت مرتب لینک های داخلی و خارجی وب سایت خود را مورد ارزیابی قرار دهید و بررسی کنید که آیا شبکه لینک شما یک شبکه صحیح و بدون اشتباه است

گزارش و تحلیل

افرادی که فعالیت بهینه سازی را انجام می دهند می بایست از آخرین تغییرات الگوریتم ها ی موتورهای جستجو مطلع باشند و عواملی که باعث می شود ترافیک سایت افزایش پیدا نماید را بخوبی بشناسند و همچنین از کلماتی که کاربران نهایی بدنبال آن می گردند نیز آگاهی داشته باشند و بعبارتی دیگر می بایست اطلاعات خود را در همیشه بروز نگه دارند.
۶x
افزایش رتبه بندی


۳۹۸%
افزایش بازدید سایت


۱۱۰۵%
ارتقا به صفحه اول گوگل


۱۲۹%
افزایش زمان مشاهده


چرا سئو باعث بهبود کسب و کار شما می شود


افزایش فروش

باعث افزایش فروش محصولات خواهد شد.


تبلیغ شما

بهترین ابزار برای تبلیغات است.

ساخت برند

باعث ایجاد برند می شود.


رتبه گوگل

اعث شده وب سایت در صفحه نتایج موتور جستجو از رتبه بهتری برخوردار شد.

افزایش بازدید

در بازدید وب سایت تاثیر بسزایی دارد.


افزایش محبوبیت

باعث افزایش ترافیک سایت خواهد شد.


متخصص سئو

وبینم متخصص سئو وب سایت استسئو وب سایت خود را

به ما بسپارید


همین حالا فرم درخواست را پر کنید تا با شما تماس بگیریم


ارسال درخواست

مشتریان وفادار ما